12. 10. 2020 | Předali jsme dům v Ostravě

Těmito několika větami chci vyjádřit velké poděkování všem lidem ves společnosti Quality house a samozřejmě lidem pracujícím na výstavbě našeho RD. Všichni do jednoho dostáli názvu společnosti a svou práci odvedli kvalitně a profesionálně. Osobně obdivuji jejich trpělivost se mnou jako s klientem, kdy to někteří jistě neměli jednoduché.

Každý, kdo se jekkoliv podílel na výstavbě, nebo administrativních činnostech plnil své svěřené úkoly na maximum. Komunikace, ochota, flexibilita na jedničku.

Samotná výstavba dostala pochvalu již od základové desky, kdy ji měl možnost zhodnotit jiný stavebník a to co viděl ukončil slovy “palec hore“

Ráda bych také vypíchla mimořádnou pečlivost v dokumentaci, kdy sama paní referentka ze stavebního úřadu uznala, že se již několik let nesetkala s tak precizně připravenými podklady k vydání č.p.

Osobní dík a uznání chci vyjádřit jmenovitě:

pí. Ellnerové – za trpělivost při vyřizování projektové dokumentace.

p. Látalovi – za rychlost komunikace u nadstandardů, za ochotu změnit vše podle mého požadavku.

p. Otci – za skvělé odvedenou práci stavbyvedoucího.

pí. Šípkové – za maximální ochotu a rychlost komunikace, za ty již schválené podklady č.p.

p. Sedlákovi – za snahu a rychlou závěrečnou kontrolu rozpočtu.

p. jednateli Bernátovi – za to, že má a umí si udržet tak dobrý tým lidí.

V neposlední řadě také děkuji, p. Kašťovskému, p. Řezníčkovi, p. Klívarovi, pánovi, který realizoval vodovodní rozvody, měl faktické a praktické dotazy a připomínky, které by mi jako laikovi prostě utekly.
Firmě instalující rekuperaci, podlahářům, lidem obkládajícím koupelny. jednoduše všem s kterýma jsem v průběhu výstavby byla v kontaktu a ladila detaily. Nemám jedinou negativní zkušenost. S klidem mohu konstatovat, že jsme měla opravdu šťastnou ruku při výběru společnosti, které zakázku zadám.

Iva Tököly


Nejnovější novinky

12. 10. 2020

Předali jsme dům v Ostravě

Těmito několika větami chci vyjádřit velké poděkování všem lidem ves společnosti Quality house a samozřejmě lidem pracujícím na výstavbě našeho RD. Všichni do jednoho dostáli názvu společnosti a svou práci odvedli kvalitně a profesionálně. Osobně obdivuji jejich trpělivost se mnou jako s klientem, kdy to někteří jistě neměli jednoduché. Každý,…