15. 11. 2022 | Dřevostavba jako fenomén, který šetří vaše finance!

Zvažujete výstavbu zděného domu ale bojíte se vysokých vstupních nákladů v rámci aktuálních cen stavebních materiálů, energií pro vytápění domu a vysokých úrokových sazeb u hypoték? S QHOUSE nemusíte! 

Každý z těchto tří negativních aspektů může změnit kvalitně zrealizovaná dřevostavba od naší společnosti!

1. Vstupní náklady pro výstavbu dřevostavby, která má lepší izolační vlastnosti než zděné domy se sníží až o stovky tisíc korun.

2. Za nižší pořizovací cenu zrealizujete mnohem úspornější dům s celkovou úsporou na spotřebu enrgií až o desetitisíce korun ročně než u zděného domu, a to i v případě zachování stejné podlahové plochy.

3. V rámci rychlé výstavby dřevostavby (cca. 6 měsíců) se sníží doba, ve které musíte platit pouze úroky z vyčerpané částky hypotéky, a to až o desetitisíce korun za celou dobu výstavby rodinného domu.

Výstavba dřevostavby je tedy velmi dobrou volbou, jak dosáhnout kvalitního bydlení, při dnešních cenách materiálů za nízkou pořizovací hodnotu s nízkými náklady na spotřebu energií a nutnosti zaplatit více na úrocích při čerpání hypotéky.

Tým QHOUSE

Nejnovější novinky

15. 11. 2022

Dřevostavba jako fenomén, který šetří vaše finance!

Zvažujete výstavbu zděného domu ale bojíte se vysokých vstupních nákladů v rámci aktuálních cen stavebních materiálů, energií pro vytápění domu a vysokých úrokových sazeb u hypoték? S QHOUSE nemusíte!  Každý z těchto tří negativních aspektů může změnit kvalitně zrealizovaná dřevostavba od naší společnosti! 1. Vstupní náklady pro výstavbu dřevostavby, která má…