Certifikace

Naše domy stavíme nejmodernější evropskou technologií montovaných sendvičových dřevostaveb, zaručující špičkovou úroveň energeticky úsporného bydlení v souladu s platnými stavebními předpisy a z materiálů, které mají certifikáty vyžadované normami ČR a EU. U dřevostaveb je velmi důležitá dokonalá tepelná izolace, dokonalá izolace proti pronikání vlhkosti a základním charakteristickým prvkem této technologie je používání dřeva garantované kvality.

Osvědčení 1 – Montáž fermacell

Na kvalitu provedených prací z oblasti sádrovláknitých systémů dohlíží zástupci společnosti Qhouse, kteří jsou k realizaci suché výstavby speciálně proškoleni firmou Fermacell a James Hardie

 

Osvědčení 2 – Montáž oken

Společnost Qhouse absolvovala školení pro realizaci montáží a servis okenních a dveřních výplní.

 

Osvědčení 3 – Blowerdoor test

Společnost Qualiy house s.r.o., využívá Blower door test, který měří vzduchotěsnost obálky domu, která má vliv na energetickou náročnost domu. Test byl proveden v Oldřichovice u Třince v rodinném domě (3+kk), kde byla naměřena hodnota N50=0,31 1/h. Zkušební laboratoř ATELIER DEK.

Osvědčení 4 – hydroizolace

Na kvalitu provedených prací z oblasti  přípravy a vyrovnání podkladu hydroizolací, lepení a obkladů a dlažeb, spárování obkladů a dlažeb dohlíží zástupci společnosti QHOUSE, kteří jsou k realizaci těchto prací speciálně proškoleni firmou MAPEI.

Osvědčení 5 – zateplení budov

Společnost Qhouse absolvovala školení pro realizaci montáží zateplení budov.

Osvědčení 6 – stavební chemie

Na výrobky a kvalitu provedených prací z oblasti stavební chemie dohlíží zástupci společnosti Qhouse, kteří jsou k realizaci výstavby speciálně proškoleni firmou Den Braven

Vybíráme z nabídky dřevostaveb

Lago
Dispozice dřevostavby
4+kk
Zastavěná plocha domu
148 m2
Celková užitná plocha
115 m2
Prague
Dispozice dřevostavby
4+kk
Zastavěná plocha domu
123 m2
Celková užitná plocha
98,5 m2
Liverpool
Dispozice dřevostavby
4+kk
Zastavěná plocha domu
123 m2
Celková užitná plocha
100,8 m2

Za účelem jednání ohledně možnosti uzavření smlouvy o dílo na výstavbu rodinného domu zájemce souhlasí s tím, aby společnost Quality house s.r.o. mohla v rámci této komunikace užívat osobní údaje případného zájemce, zejm. jeho jméno, příjmení, bydlište, kdy tyto údaje budou sloužit výlučně za účelem uzavření případné smlouvy a společnost Quality house s.r.o. jako správce těchto údajů se zavazuje, že bude tyto osobní údaje zpracovávat v souladu s právními předpisy, tj. Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v sovislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES.

Kontaktujte nás pro více informací