Certifikace

Naše domy stavíme nejmodernější evropskou technologií montovaných sendvičových dřevostaveb, zaručující špičkovou úroveň energeticky úsporného bydlení v souladu s platnými stavebními předpisy a z materiálů, které mají certifikáty vyžadované normami ČR a EU. U dřevostaveb je velmi důležitá dokonalá tepelná izolace, dokonalá izolace proti pronikání vlhkosti a základním charakteristickým prvkem této technologie je používání dřeva garantované kvality.

Osvědčení 1

Na kvalitu provedených prací z oblasti sádrokartonových a sádrovláknitých systémů dohlíží zástupci společnosti Quality House, kteří jsou k realizaci suché výstavby speciálně proškoleni firmou Rigips Saint Gobain.

 

stáhnout v PDF

Osvědčení 2

Společnost využívá Blower door test, který měří vzduchotěsnost obálky domu, která má vliv na energetickou náročnost domu. Test byl proveden např. v Mrsklesích v rodinném domě (4+kk), kde byla naměřena hodnota N50=0,34 1/h.

 

stáhnout v PDF

Osvědčení 3

Společnost Qualiy house s.r.o., využívá Blower door test, který měří vzduchotěsnost obálky domu, která má vliv na energetickou náročnost domu. Test byl proveden v Oldřichovice u Třince v rodinném domě (3+kk), kde byla naměřena hodnota N50=0,31 1/h. Zkušební laboratoř ATELIER DEK.

stáhnout v PDF

Vybíráme z nabídky dřevostaveb

Prague
Dispozice dřevostavby
4+kk
Zastavěná plocha domu
123 m2
Celková užitná plocha
98,5 m2
Sevilla
Dispozice dřevostavby
4+kk
Zastavěná plocha domu
134 m2
Celková užitná plocha
111,2 m2
Sydney
Dispozice dřevostavby
4+kk+GARÁŽ
Zastavěná plocha domu
187 m2
Celková užitná plocha
155,2 m2

Kontaktujte nás pro více informací